Vítejte,

je nám jasné, že jste přišli hlavně pro pěstební vybavení, ale jestli chcete vědět něco o nás, tak tady jste na správném místě.

Naše historie sahá dekádu zpět do roku 2011, kdy jsme začali prodávat LED komponenty, převážně LED pásky, pro použití v interiérech. V tomto roce jsme také nastartovali vývoj plno-spektrálních LED svítidel pro pěstování rostlin.  Z prodeje LED pásků do interiérů vznikla firma VALMAX s.r.o. , která se specializuje na prodej a instalaci LED svítidel do interiérů a působí samozřejmě dodnes.

My pokračovali v testování, nabírali potřebné zkušenosti a znalosti a v roce 2015 se “pěstební divize“ přetransformovala do firmy ALUCRAFT s.r.o. a otevřela své dveře veřejnosti.

Kdysi jsme zákazníkům nabízeli DIY sety, které si mohl každý poskládat sám podle libosti a výběru komponentů. Avšak chtěli jsme uspokojit i ty zákazníky, kteří si nechtějí hrát na kutila Tima, ale prostě chtějí skvělé světlo, které jen zapojí a může se naplno věnovat svojí zahrádce. Tak spatřilo světlo světa osvětlení G-MAXX.

V tuto chvíli prodáváme především světla typu quantum board, které jsou mezi spokojenými uživateli velice oblíbené – a především u jejich květin.

Vývoj jsme ale navzdory úspěchům nezastavili a neustále pracujeme na nových světlech i k nim navázaným technologiím, které by uspokojily čím dál větší spektrum zákazníků.

Máte se na co těšit!

Team AluCraft